Eğitim Seti Yapay Zeka

Brain Modify Eğitim Seti

Brain Modify eğitim seti; öğrenebilen bir yapay zekayı içinde barındıran, düşünme becerileri uygulama kitapları ve testleriyle birlikte çocukların bilişsel esnekliği arttıran, önerdiği uygulamalar ile analizler yaparak önerilerde bulunan ve çocuğun yıl boyunca içinde gelişmesini sağlayan bir sistemdir. Yapay Zeka Düşünme Becerileri 1. Sınavına giren öğrenciye tam öğrenme sağlanana kadar öğrenme alanını tekrarlayan ve farklı perspektifler sunar. Öğrenci değerlendirmesi sonucunda geliştirilmesi gereken alanlar için 25 hafta boyunca öğrenciye her gün, 5 ten çoktan seçmeli soru + 2 tane kişiye özel uygulama sunar.

Brain Modify Eğitim Setinin içinde;

5 adet Düşünme Becerileri Sınavı ( 5 hafta ara ile)

1 Adet kitap seti ( 5 kitapçık)

1 adet yapay zeka şifresi vardır ( 25 hafta boyunca uygulama sunan yapay zeka şifresi)

Brain Modify sistemi bir yapay zeka üzerine kurgulanmıştır. Düşünme Becerileri testi sonucuna göre her öğrenciye kişiye özel karne vererek 25 haftalık bir öngörü programı oluşturur. Program boyunca her gün öğrenciye dijital ortamda 2 tane “kişiye özel ” uygulama göndererek öğrencinin geliştirmesi gereken alanlarda tam öğrenme sağlanana kadar uygulama göndermeye devam eder.

Öğrenci her beş haftada bir “Düşünme Becerileri Testine” girer ve her testinde yapay öğrenci bir önceki test ile kıyaslar. Öğrencinin ilerleme/gerilemesine göre yapay zeka ne olursa olsun öğrencinin programını yeniler ve kalan haftalarında öğrencinin geliştirmesi gereken alanlara yönelik yeni uygulamalar verir.

En iyi öğrenme şeklinin kalem-kağıtla olduğuna inanıyoruz, fakat pandemi sürecinde her öğrencimizin evinde yazıcı olmadığını da biliyoruz. Günlük uygulamalarımızı öğrencilerimiz klavye-fare, tablet veya telefon yardımıyla dijital platformda veya çıktı alarak matbu olarak yapabilirler.

Translate »