Düşünme Becerileri Kitabı

Brain Modify Düşünme Becerileri Geliştirme Uygulamaları Kitapları; çocukların bilişsel beceri seviyesini yüksek doğruluk oranıyla (%95) tespit ederek, kişiye özgü hazırlanan karnelerle de eksikliklerin tamamlanması için yönlendirmeler yapar. Her kitap setinde 5 fasikülden oluşan kitapçıklar vardır. Kitapçıklar toplam 32 sayfa ve ilk 27 sayfa tamamen uygulamalara yöneliktir. Her kitapçığın sonunda, o fasikülün değerlendirildiği bir fasikül değerlendirme testi vardır.

Her kitabın içinde 5 fasikülden oluşan kitapçıklar vardır. Her fasikülde 25 uygulama ve fasiküllerin sonunda 25 soruluk bir değerlendirme testi vardır.

Brain Modify Akademi olarak öğrencilere tavsiyemiz, günde 3 uygulama çözmeleri yönündedir. Düşünme Becerileri 1. Sınavına giren öğrencinin, Düşünme Becerileri 2. Sınavına kadar “A” fasikülünü bitirmesi öngörülmektedir. Her Sınav arası 1 kitapçık bitecek şekilde öngörü belirtilmiştir.

Sarı etiketteki şifre size özel olarak hazırlanmış bir koddur. İnternet sitemiz üzerinden “Bireysel Giriş” ten giriş yaptıktan sonra şifrenizi girerek fasiküllerin içindeki uygulamaların çözümlerine, fasikül değerlendirme testlerinin cevap anahtarına ve karneye ulaşabilirsiniz.

Translate »